Silvia Navarro
Silvia Navarro
Silvia Navarro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Komentari na seriju

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyUto Apr 13, 2010 2:01 pm

Ajde, krenite,,,u biti krenut ću ja,,hahaah!

Ovo mi je možda čak i najdraža Silvina serija, i prva u kojoj sam je gledala i zavoljela! Serija mi je bila savršena, a uloga Palome,,,,,,,,jaooooooooo,,,uživala sam svake sekunde dok sam gledala! Paloma mi je legendaran lik, ne znam da li mi je draža kad plače ili kad se svađa.,,,hahah! A i ostali likovi su super! Mislim da je to jedina serija u kojoj me nijedan lik nije nervirao! Onako svi su mi bili dragi, neki više, neki manje,,ali svaki je bio poseban na svoj način!
Iako su Barbara i Fabian bili recimo negativni likovi, sa zanimanjem sam pratila i razvoj njihove ljubavne priče, i bilo mi je jako žao kako su završili na kraju!
A tek onaj Migel Tehejros,,,jao,,ne znam gdje su našli onako ružnog glumca,,,ahah,,a glumi nekog gospodina,,bio je odličan,,hahah!
I naravno Danijela i Harold,,tako dragi likovi, savršeni, mislim da bi svatko poželio imati onakvu sestru koja bi za tebe dala život!

Uh,,,,sad bi mogla o ovoj seriji pisati do sutra,,ahahah,,al vi nastavite,,,a ja ću se priključiti,,haahah
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyUto Apr 13, 2010 3:45 pm

Ex,kad se samo setim owe serije.Predivna je kao i DA,a gledala sam je i gledam je na tv 5 odlicna mi je.
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyUto Apr 13, 2010 8:04 pm

Ja je zadnjih jedno 20 dana gledam isto na Spectrumu, ovih dana se bliži kraj! I baš sam tužna,,,,hoću opet Palomu,,,ahhah! Čak sam zbog nje zavoljela i ime Elena,,a prije mi se to ime nikako nije sviđalo,,a sad mi jedno od najboljih,,haha
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyUto Apr 13, 2010 8:43 pm

Qq nije valjda da jos traje na sprectrum ??
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyUto Apr 13, 2010 8:54 pm

Da, traje, ako se ne varam danas je bila 216 ili 217, satelit mi gubi signal, pa nekad ne mogu uopće gledati cijelu epizodu, nego onako u dijelovima šta uhvatim
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyUto Apr 13, 2010 9:39 pm

Pa jos lepotos je bila dvesta i neka....Cudi me da se nije zavrsila.
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyUto Apr 13, 2010 10:36 pm

A onda se i ja čudim, jer je prikazuju cijeli tjedan, znači i vikendom
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyUto Apr 13, 2010 11:40 pm

da znam . . . . .
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySre Apr 14, 2010 12:18 am

A meni ne smeta i da traje 2 godine,,haahahah,,baš je volim gledati,,,jako se nasmijem Palomi,,,pogotovo kad Diego kaže da je ona pametnija i jača od njega,,ahahaah! A najbolji su mi kad se prepiru,,ne popušta on a bome ni ona,,ahahh,,i skoro uvijek je u pravu,,ahahh
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySre Apr 14, 2010 1:28 pm

Da preslatki su.Mada mi malko zao Diega :(
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySre Apr 14, 2010 2:04 pm

Ma i meni je žao njega,,ahhah,,al više volim nju,,ahahhh! Jel se meni čini ili se ovaj Forum pretvara u samo moje i tvoje komentiranje,,hahahah,,,ajmo ljudi,,,gdje ste???
Nazad na vrh Ići dole
~ Sanjica ~
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
~ Sanjica ~


Broj poruka : 71
Points : 91
Datum upisa : 23.03.2010
Godina : 33

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySre Apr 14, 2010 6:34 pm

Kako nema Smile
Ewo mene...Nego nisam pratila toliko ovu seriju.Odgledala sam par epki,i nije lose Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySre Apr 14, 2010 9:13 pm

Ajde drago mi je što moja imenjakinja i ja nismo više usamljene na Forumu,,hahaah
Nazad na vrh Ići dole
~ Sanjica ~
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
~ Sanjica ~


Broj poruka : 71
Points : 91
Datum upisa : 23.03.2010
Godina : 33

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptySre Apr 14, 2010 10:22 pm

Hee he Smile vojkim vas :*
Nazad na vrh Ići dole
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyČet Apr 15, 2010 3:04 am

I mi tebe,,,ma i sve one koji nam se pridruže,,haah
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyČet Apr 15, 2010 2:00 pm

Smile Tako je Natoo...♥️
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Barbara
Saznajes o Silvii
Saznajes o Silvii
Barbara


Broj poruka : 53
Points : 68
Datum upisa : 30.03.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyČet Apr 15, 2010 2:10 pm

Ey devojke evo i mene.Tu sam ja.
Serije je fantasticna Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyČet Apr 15, 2010 2:12 pm

Pozdrav Barbi!
Jao kad smo kod ove serije, evo taman slušam uvodnu pjesmu, i sjetim se kako sam danas plakala kao luda zajedno s Palomom,,,ahahah! Danas je bila 220. epizoda, ona kad Paloma ostavi Diega na dan vjenčanja, da bi im Fabian vratio papire od Kazablanke! Joj, kako mi je bilo žao! Ja inače emotivno proživljavam probleme glumaca, ali s njom sam najgora, čim je vidim da plače, baš se unervozim! Svi mi kažu da sam luda što tako emotivno to sve proživljavam, vele, to je samo gluma, i oni dobiju pare za to,,a ti budala plačeš,,haahah,,reko ma znam ja to sve,,ali kad si ne mogu pomoći,,hahah!
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyČet Apr 15, 2010 4:22 pm

Jaoo :( I ja sam tu plakala.Da se covek ubije zbog nje...C.c.c.c...a to je kod nas bilo...I mnogo mi se svidja uvodna pesma Smile I prva i druga
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyČet Apr 15, 2010 10:56 pm

Ma da,,,stvarno ne mogu podnijeti njezine suze,,,a i meni su pjesme odlične,,,ali najdraža mi je ipak pjesma Paloma Negra,,,kad je ona zapjeva,,ahahaahh!
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyPet Apr 16, 2010 12:16 am

Da,ali nigde ne mogu da je nadjem znas gde ima ??
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju EmptyPet Apr 16, 2010 12:37 am

Ja sam je isto tražila, i našla sam u izvedbi neke Chavele Vargas, malo je čudan glas te žene, ali kad se navikneš ok je! A tražila sam baš ono kad pjeva Paloma u seriji, ali nisam to našla u mp3 izdanju1 Tko zna, možda to Silvia nije ni pjevala, nego u seriji ona glumila da pjeva a netko drugi pjevao u pozadini, iako se meni ta izvedba puno više sviđa! Ja sam našla taj isječak na youtube, ali traje oko 8 minuta, pa sam si ga skinula od tamo, pa kad se poželim, pogledam snimak! Stavim ti sad link od toga sa youtubea,

https://www.youtube.com/watch?v=AQcQs9lZ2pM
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komentari na seriju Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na seriju   Komentari na seriju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Komentari na seriju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Komentari !!??
» Komentari ??
» Komentari....
» ~Komentari~
» Komentari..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Silvia Navarro :: Sve o Silviji Navarro :: Filmografija :: Cuando seas mia-
Skoči na: