Silvia Navarro
Silvia Navarro
Silvia Navarro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Silvia ne zeli da ima decu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Silvia ne zeli da ima decu Empty
PočaljiNaslov: Silvia ne zeli da ima decu   Silvia ne zeli da ima decu EmptyČet Apr 15, 2010 12:10 am

Dok vecina zena ulogu majke smatra najvaznijom u zivotu, ambiciozna Silvia Navarro priznaje da je iz svojih planova za buducnost potpuno iskljucila decu. Glumica je nedavno definitvno potvrdila da ne planira da postane majka, bar ne u dogledno vreme. "Majcinstvo mi nije prioritet i ne planiram da radjam. Ako doje do toga- u redu, ali decu ne vidim u svojoj viziji buducnosti. dobro je sto postoje zene koje "iznajmlujuju" utrobu kao surogat majke, ali ne bih volela da postanem roditelj ni tim putem. Nisam sigurna ni da zelim da rodim sebi, a jos manje da bi htela da cuvam bebu koju mi je rodila druga zena", nedavno je izjavila ova glumica i dodala da se divi zenama koje se odluce da osnuju porodicu.
"Imati dete ne znaci samo roditi ga, vec to podrazumeva ogromnu odgovornost oko odgajanja i vaspitanja malog bica na pravi nacin, kako bi se uklopilo u svet i bilo srecno. Nisam spremna za to"
Da li je ova odluka rezultat nedavnih ljubavnih razocarenja jer je zbog Fernanda Colunge (Eduardo "Manana es para simepre") raskinula dugogodisnju vezu sa Fernandom Alonsom, da bi ubrzo potom i sama bila ostavljena, ili je to njen stav- nije nam poznato.
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Silvia ne zeli da ima decu Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvia ne zeli da ima decu   Silvia ne zeli da ima decu EmptyČet Apr 15, 2010 2:58 am

Kao komentar na ovo ću napisati isto ono što sam i na onom drugom forumu! Baš mi je žao zbog ovakve njezine odluke, jer mi baš nekako izgleda kao majčinski tip, bila bi jako lijepa mama! Ali ako žena se ne osjeća spremnom za to, tko joj može zamjeriti? Lijepo i sama kaže, nije dijete samo roditi,,najteži dio slijedi poslije! Tako da, Silva, iako mi je žao, imaš moju potporu radi ove odluke! Hhaahah!
A sad što se tiče navodne ljubavi prema Colungi; tko će ga više znati šta je istina a šta ne? Novinari svašta pišu! Ali moje osobno mišljenje je da je ona imala nekakve osjećanje prema njemu, koji nisu baš bili u granicama glume! To je vidljivo, kako ga gleda,,oči joj sjaje posebnim sjajem! On je svoju ulogu odigrao profesionalno i korektno, ali u njezinim pogledima ja sam vidjela više emocija!
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Silvia ne zeli da ima decu Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvia ne zeli da ima decu   Silvia ne zeli da ima decu EmptyČet Apr 15, 2010 1:58 pm

ali se posle predomislila :-) Mislim rekli su da ce imati dece Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Silvia ne zeli da ima decu Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvia ne zeli da ima decu   Silvia ne zeli da ima decu EmptyČet Apr 15, 2010 2:07 pm

Ozbiljno??? hahahahhaah,,e baš mi je drago,,hahahhha!
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Silvia ne zeli da ima decu Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvia ne zeli da ima decu   Silvia ne zeli da ima decu EmptyČet Apr 15, 2010 4:17 pm

Hahaha.Jos samo da je tata Colunga bilo bih savrseno :-)
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Silvia ne zeli da ima decu Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvia ne zeli da ima decu   Silvia ne zeli da ima decu EmptyČet Apr 15, 2010 10:54 pm

ahahahhahaaha,,e baš tako,,hahaahah,,bilo bi to jedno prekrasno dijete,,ahahahah,,,i ja bi ga obožavala,,ahah,,iako ga ne poznam,ahahah,,
Nazad na vrh Ići dole
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Silvia ne zeli da ima decu Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvia ne zeli da ima decu   Silvia ne zeli da ima decu EmptyPet Apr 16, 2010 12:15 am

da Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Sponsored content





Silvia ne zeli da ima decu Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvia ne zeli da ima decu   Silvia ne zeli da ima decu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Silvia ne zeli da ima decu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Silvia Navarro-slike.♥
» Awatari - Silvia Navarro
» Silvia Navarro - autogrami ♥

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Silvia Navarro :: Sve o Silviji Navarro :: Novosti-
Skoči na: