Silvia Navarro
Silvia Navarro
Silvia Navarro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kada ste postali njena fan ??

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Kada ste postali njena fan ?? Empty
PočaljiNaslov: Kada ste postali njena fan ??   Kada ste postali njena fan ?? EmptyUto Mar 16, 2010 4:38 pm

Pa da vas cujem ??
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
Nata-SilvaFan
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
Nata-SilvaFan


Broj poruka : 67
Points : 74
Datum upisa : 10.04.2010

Kada ste postali njena fan ?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste postali njena fan ??   Kada ste postali njena fan ?? EmptySub Apr 10, 2010 1:50 am

Bilo je to davne, ako me pamćenje služi 2004. kad se kod nas počela prikazivati serija Cuando seas mia! Navela sam to već ovdje na Forumu da sam je zavoljela nekako čim sam je vidjela! Znači bila mi je totalno nova pojava, i otkriće na tv-ekranima! Već u prvoj epizodi mi se jako svidjela radnja serije, a svakim danom sve više sam obožavala i Palomu! Obožavala sam njezin karakter, i njezine bore na čelu kada se svađa s nekim,,ahahh! A tek ono pjevanje Palome negre! Moja kolegica i ja u srednjoj školi smo se stalno prepirale oko toga! Ona je govorila Paloma lijepo pjeva, ali ju je gadno za slušati,,ahahahh! A ja sam govorila,ma daj šuti,,obožavam kad to pjeva! Pogotovo u onoj sceni kada Diego sjedi u kafani i naručuje da mu to pjevaju,a onda dolazi ona i onako pjeva mu puna inata,ali i ljubavi! Ta mi je scena vrh, savršeno, haah! Moja ljubav je rasla sa svakom epizodom serija koje sam gledala,,,da bi ova ljubav dobila svoj vrhunac kad se pojavila Fernanda Elizalde!
Nazad na vrh Ići dole
 
Kada ste postali njena fan ??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Silvia Navarro :: Sve o Silviji Navarro :: Komentari-
Skoči na: