Silvia Navarro
Silvia Navarro
Silvia Navarro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novosti !!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Novosti !!   Novosti !! EmptySub Mar 27, 2010 4:22 pm

Anhelika Rivera, junakinja serije “Opijeni ljubavlju”, razvodi se od Hosea Alberta Kastra
IZGORELA U POŽARU STRASTI

Izreka “ljubav je slepa” ponekad se pokaže tačnom. Glumica Anhelika Rivera i producent Hose Alberto Kastro trinaest godina bili su u građanskom braku i izrodili su tri ćerke. Stalno su odlagali crkveno venčanje pravdajući se prezauzetošću. Prošle godine konačno su i to učinili i – sada su pred razvodom.

Tabloidi tvrde da je Anhelika prevarila supruga sa Eduardom Janesom, partnerom iz serije “Opijeni ljubavlju”. Navodno, već na snimanju prvih epizoda među njima je “proradila hemija” kojoj su pokušavali da se odupru, ali nisu uspeli. Hemija je prerasla u “fiziku” - prepustili su se strastima.
Prvih nekoliko nedelja sve je nalikovala ljubavima iz sapunica, a onda je idilu počela da nagriza ljubomora. Eduardo je bio nezadovoljan što mu Anhelika ne posvećuje sve svoje vreme, a ona mu je uzvraćala optužbom da flertuje sa Martom Hulijom (Isadora u seriji). Svađe su učestale, a da bi bi ih nekako smirio producent Nikardo poslao ih je u Evropu da snime nekoliko scena za telenovelu.

Po povratku oni su odbijali da govore za medije, što je za mnoge bila jasna potvrda da su u ljubavnoj vezi. Tada se oglasio Hose Alberto Kastro, potvrdivši glasine da se razvodi.
- Anhelika je divna žena i majka mojih ćerkica i ne želim da je blatim – izjavio je, odbivši da odgovori da li mu je supruga “nabijala rogove”.

Ona uopšte nije pristajala da o svemu tome bilo šta javno kaže, a kada je muž obelodanio da je brakorazvodni postupak u toku, pojavila se sa Eduardom u jednoj emisiji i - demantovala priče da ga je izvršila preljubu:
- Eduardo je divan čovek. Ponekad mi govori divne stvari i mnogo me zasmejava, ali među nama nema ničega sem prijateljstva. Poznajemo se osamnaest godina i bilo bi suludo prijateljstvo kvariti. Moj razvod nema nikakve veze sa njim.

Tako stvari stoje. Anhelika je demantujući i tvrdnje da su se ona i Eduardo uobrazili i da na snimanju traže tretman superzvezda.

- Novine pišu svašta – rekla je. - Zli jezici uvek će pokušavati da od nas naprave monstrume, jer su “Opijeni ljubavlju” trenutno najgledanija telenovela i nekima je stalo da nas razvlače po tabloidima.
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti !!   Novosti !! EmptySub Mar 27, 2010 4:22 pm

Godine 1989. Anhelika Rivera debitovala je u svetu sapunica ulogom u seriji “Dulce Desafío” u kojoj joj je partner bio Eduardo Janes. Od tada je prošlo osamnaest godina, a sudbina ih je opet spojila, u telenoveli “Opijeni ljubavlju”. Pominjemo sudbinu jer, sva je prilika, taj susret je bio više od profesionalnog. Popularna glumica nedavno se razvela od producenta Hosea Alberta Kastra i priča se da noći provodi sa Janesom. Ali, ona o tome ne želi da kaže ni reč. Čak ni o bivšem mužu i razlozima koji su doveli do rastave.

Šta biste izdvojili kod Gaviote?
- Njen optimizam. Ona je veoma pozitivna žena, spremna da preskoči najviše prepreke da bi ostvarila ono što je naumila. Naučila me je mnogim stvarima, pre svega da ne treba posustati kada padneš, nego sakupiti snagu i nastaviti da se boriš kroz život.

Postoje li sličnosti između vas i Gaviote?
- U nekim stvarima veoma smo slične. Obe smo spontane, govorimo i hodamo brzo, a i mlataramo rukama kao muškarci.

A kada ste ljuti?
- Takođe. Smatram sebe jakom ženom i suprotstvaljam se stvarima koje mi smetaju. Mnogo truda i rada uložila sam da bih se izborila za ono što volim. Možda je jedina razlika između nas dve u načinu življenja. Gaviota je sigurno jedna od najzanimljivijih i najtežih uloga koje sam odigrala.

Koliko vam je trebalo vremena da je spremite?
- Mnogo. Morala sam naučiti da radim seoske poslove i sve što je vezano za proizvodnju tekile. Pre neki dan snimali smo scenu u kojoj smo morali da odigramo tradicionalni ples. Svi smo pre toga imali časove plesa.

Šta ste sve naučili o tekili?
- Mnoge stvari o kojima ranije nisam ni razmišljala. Sada sam ekspert za tekilu.

Pijete li je?
- Pijem je otkad zam za sebe. Ali, nikada se nisam napila, jer pijem umereno i samo u posebnim prilikama.

Kakva je atmosfera na snimanju?
- Fantastična. Postali smo velika porodica. Na setu provodimo više od šesnaest sati, i to svakog dana osim nedelje. Već devet meseci zajedno se budimo, doručkujemo... I kada imamo malo slobodnog vremena provodimo ga zajedno, pravimo žurke.

Planirate li da se okušljate na filmu ili u pozorištu?
- Moja karijera vezana je isključivo za televiziju. Poslednji film snimila sam pre četrnaest godina, a u pozorištu već deset godina ništa nisam radila. Ne želim previše da se obavezujem jer imam tri preslatke ćerkice kojima hoću da se maksimalno posvetim.

A kada snimate...
- Komplikovano je, ali one to razumeju. Znaju da devet meseci intenzivno igram u telenoveli i da ću nakon toga biti samo njihova. Ponekad ih dovodim na snimanje.

Da li prate “Opijene ljubavlju”?
- Videle su me, ali pošto se u Meksiku serija prikazuje kasno uveče, tada spavaju. U svakom slučaju, sviđa im se ono što mama radi.
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti !!   Novosti !! EmptySub Mar 27, 2010 4:22 pm

Enrique Peña Nieto, u intervijuu za CNN, nije pobegao od pitanja vezano za vencanje sa Angelicom Rivera, jer je nekoliko dana pre toga zaprosio sa sve prstenom.

- Nemamo datum odredjen, ali ce biti u prvoj polovini godine i bice u Maksiku. Januar i Februar nece biti sigurno, rekao je politicar Enrique Pena Nieto.
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti !!   Novosti !! EmptySub Mar 27, 2010 4:23 pm

TvNovele govore o tome. Eto imate taj deo iz novina, skenirala sam zbog vas Smile

KOMENTARI U OVOJ TEMI SU ZABRANJENI !
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti !!   Novosti !! EmptySre Apr 14, 2010 4:39 pm

Ciudad de México (MÉXICO). La actriz Angélica Rivera espera llegar al altar con Enrique Peña Nieto, con quien lleva una relación amorosa desde hace casi año y medio.

La protagonista de 'Destilando amor' comentó que en esta Navidad será muy especial, ya que la pasará junto al amor de su vida.

"Le agradezco a Dios que me da la oportunidad de tener estos niños, tener a un hombre a mi lado que es Enrique, que de verdad es un padre maravilloso, es un hombre trabajador. Y siempre lo digo porque me dio la oportunidad Dios de tener a un hombre a mi lado que tiene el mismo proyecto de vida que yo; es muy familiar, se dedica mucho a sus hijos, se dedica mucho a su casa, se dedica mucho a mí, a su trabajo."

Entre sus deseos para este 2010, está el casarse con el hombre que la ha hecho feliz, Enrique Peña Nieto.

"Pues, me han cansado tantas veces, que ya ni sé ni cuál es mi fecha, me casaban el 23 de diciembre, en febrero me casaron también, pero yo todo lo pongo en mano de Dios. Llevamos una relación muy bonita, de mucho respeto y de mucha comunicación."

La ex esposa del 'Guero' Castro reveló que ya tiene el regalo para su pareja, lo más curioso es que no es algo material, sino una confesión.

"Sí, ya tengo, no es algo material, es algo que yo le voy a decir, y que nos vamos a decir esa noche."
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti !!   Novosti !! EmptySre Apr 14, 2010 4:49 pm

Angélica Rivera es una de las celebridades mexicanas que ya participan en el microblog Twit*ter
Aunque tiene protegidas sus entradas y únicamente ella decide quiénes pueden leer sus textos, se ha difundido ya el contenido de algunos de sus mensajes

CIUDAD DE MÉXICO.- Aunque tiene protegidas sus entradas y únicamente ella decide quiénes pueden leer sus textos, se ha difundido ya el contenido de algunos de sus mensajes.

Algunos de sus mensajes tienen que ver con sus sentimientos hacia su novio, el Gobernador del Estado de México, Enrique Peña Nieto.

Se lee por ejemplo: "Enrique es una excelente persona y les guste o no aumentar impuestos es por el bien de México, dejen su egoismo y recuerden: PRImero México".

"No me arrepiento de ser quine soy. Puedo decir con orgullo que mi casa es Televisa, que amo a Enrique y estoy con el PRI, es un orgullo", es otro de sus textos.

La dirección del Twitter de la actriz es:http://twit*ter.co*m/Angelica_Rivera
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
I love Chivis
Admin
Admin
I love Chivis


Broj poruka : 550
Points : 1023
Datum upisa : 18.12.2009
Godina : 27

Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti !!   Novosti !! EmptySre Apr 14, 2010 4:49 pm

México.- La actriz Angélica Rivera, pareja del Gobernador del Estado de México, Enrique Peña Nieto, anunció que volverá a la pantalla en el 2010, después del éxito que representó en su momento la telenovela Destilando Amor.

La actriz capitalina Angélica Rivera Hurtado, 39 años, quien formó parte del elenco de la telenovela "Destilando amor" en el 2007, donde dio vida a la reconocida "Gaviota" anunció que en el 2010 se dará su regreso a la televisión, al cumplirse dos años sin su presencia en la programación de Televisa:

"Nunca voy a dejar de trabajar. Estamos preparando una novela, parece que para el próximo año. No hay nombre todavía, eso lo decide Televisa", comentó Angélica durante su visita a Monterrey, en torno a las preguntas de la prensa, quienes le cuestionaron si se olvidaría de la actuación para dedicarse en su totalidad a la relación que sostiene con Enrique Peña Nieto, Gobernador del Estado de México.
Nazad na vrh Ići dole
https://silvianavarro.forumsr.com
~ Sanjica ~
Malo si je zavolela/o
Malo si je zavolela/o
~ Sanjica ~


Broj poruka : 71
Points : 91
Datum upisa : 23.03.2010
Godina : 33

Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti !!   Novosti !! EmptySre Apr 14, 2010 6:53 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti !!   Novosti !! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti !!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novosti . . . . . .
» Novosti od La Dueni :)
» Novosti El Clone !
» Novosti o Elizabeth
» Anahi - Novosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Silvia Navarro :: Glumci,glumice i ostale tv novele :: Ostali glumci & Glumice :: Angelica Rivera-
Skoči na: